Byli jsme na Pro Futuro

V úterý 6. října 2015 proběhla v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové “Výstava středních škol Pro Futuro”. Na akci se představila řada středních škol z Královéhradeckého a Pardubického kraje. Prezentovali se tak žákům devátých tříd základních škol, kteří měli možnost seznámit se s jejich nabídkou učebních a studijních oborů. Na výstavě jsme se vedle středních škol ukázali i my – 2+2 škola matematiky.

Byli jsme tak jediným zástupcem mimo klasické školy a ze strany návštěvníků jsme zaznamenali velký zájem o naše služby. Prioritou nebylo klasické doučování matematiky, ale deváťáky zaujala především možnost přípravy na přijímací zkoušky na střední školy. Nás potěšilo, že děti věnují pozornost tomu, aby se dostali na vysněný obor a jsou ochotni dosažení cíle podřídit i svůj volný čas.

Ze strany rodičů a dokonce prarodičů žáků a studentů nám byly kladeny otázky týkající se naší práce. Každému jsme se věnovali a zodpověděli jeho dotazy s největší radostí. Pro začátek přípravy na přijímací zkoušky je nyní nejvhodnější období. Důkladně s každým žákem projdeme okruhy přijímacích testů z matematiky a vyzkoušíme jeho znalosti v dané oblasti.

Výsledkem pak bude kvalitně připravený student s výrazně pozvednutou sebedůvěrou. Jen tak zvládne nástrahy přijímaček v klidu a s minimalizovaným pocitem stresu. Úplně bez stresu to asi nepůjde nikdy, přeci jen se jedná o důležitý krok v životě mladého člověka. Pamatuji si moc dobře, kdy jsem stejný proces úspěšně absolvoval ve svých 14 letech. Všem deváťákům přejeme, aby se jim zkoušky podařily na 100%.

Ať vás zajímá cokoli ohledně školy 2+2 (výuka, provoz atd. atd.) a máte pocit, že jste tyto informace na webu nenašli, nebo se vám prostě hledat nechtějí, směle do nás. 🙂 Žádný dotaz není hloupý a rádi vám vše zodpovíme. Nejčastěji obdržíte odpověď ještě ten samý den, kdy dotaz položíte, nejpozději však následující pracovní den.

×