Jak to u nás funguje?

Připravil jsem pro vás přehled průběhu od navázání kontaktu s naší školou po její pravidelnou návštěvu. Nějak to začít musí. A první krok musíte logicky udělat vy. Ať se nám ozvete telefonicky, nebo vyplníte jakýkoliv elektronický formulář na našem webu a následně vám zavolám já, začátek je vždy stejný.

Domluvení termínu první lekce

Každému novému studentovi, není-li předem dohodnuto jinak, nabízíme první zkušební lekci zdarma. Můžete si nás tak nezávazně vyzkoušet. Než si však domluvíme termín, předáte mi informace o tom, co od doučování očekáváte a jaká je vaše aktuální situace. Chcete-li na první hodině řešit rovnou konkrétní látku ze školy, tak si vše poznamenám a lektor bude na hodinu již připraven.

Absolvování první lekce

Po absolvované první lekci vás budu znovu telefonicky kontaktovat a probereme vaše dojmy. Ať už přímo se studentem, nebo zprostředkovaně s rodiči. Dohodneme rozsah další výuky a termíny lekcí. Každému se snažíme vyjít maximálně vstříc, což spočívá v respektování nejvíce vyhovujícího času pro studenta.

“Podpis” smlouvy

Poté obdržíte na e-mail odkaz pro vyplnění elektronické objednávky. Studenti starší 18 let vyplňují samostatně, za mladší vyplňují rodiče. Celé vyplnění nezabere více jak 3 minuty času. Jakmile kliknete na tlačítko “Odeslat objednávku” a vrátíte se zpět do svého mailu, už by tam na vás měla čekat vyplněná smlouva. Podpisu tužkou netřeba. 🙂

Karta studenta

Po “podpisu” smlouvy vám zpřístupníme kartu studenta. Naleznete v ní 2 záložky. Na první budou lektoři zapisovat krátké záznamy z lekce o probírané látce včetně hodnocení a o případných domácích úkolech. Na druhé je pro přehlednost kalendář, kde jsou zaznamenány státní svátky, prázdniny a jsou zvýrazněny dny, ve kterých by měla probíhat výuka.

Platba za výuku

Platba probíhá výhradně bezhotovostně na základě vystavené faktury, a to dopředu. Nejvíce využívanou variantou je platba měsíční. Při platbě minimálně na 5 měsíců dopředu poskytujeme slevu 5%.

… a dále už se budeme domlouvat, jak bude potřeba. 🙂

Těším se na vás, tak se nám ozvěte.

Kamil Kvášovský

kamil-1

 

Ať vás zajímá cokoli ohledně školy 2+2 (výuka, provoz atd. atd.) a máte pocit, že jste tyto informace na webu nenašli, nebo se vám prostě hledat nechtějí, směle do nás. 🙂 Žádný dotaz není hloupý a rádi vám vše zodpovíme. Nejčastěji obdržíte odpověď ještě ten samý den, kdy dotaz položíte, nejpozději však následující pracovní den.

×