Náš tým

Mgr. Marie Kejmarová

Mgr. Marie Kejmarová

lektor matematiky

Vystudovala jsem Magisterský studijní program Speciální pedagogika, obor Učitelství na speciálních školách, a to na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V současné době pracuji jako učitelka na základní škole praktické, kde se věnuji vzdělávání žáků na prvním stupni. Zaměřuji se na práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Na doučování v 2+2 škola matematiky mám ráda mimo jiné to, že se dětem mohu věnovat individuálně. Baví mě hledat nové cesty, jak dětem látku přiblížit a pomoci jim překonat překážky.

Kateřina Voglová

Kateřina Voglová

lektor matematiky

Jsem studentkou matematiky a fyziky se zaměřením na vzdělávání. Na matematice mě baví, že mohu myslet pouze na ni a krásně se u ní odreaguji. Líbí se mi také chvíle napětí před ověřením správnosti výsledku dlouho řešeného příkladu. Matematika učí trpělivosti. Mojí nejoblíbenější látkou je matematika spojená s kreslením, tedy geometrie a grafy průběhu funkcí. :) Ráda pracuji s lidmi a vždy se na hodinu doučování velmi těším.

Kamil Kvášovský

Kamil Kvášovský

provozovatel, klientský servis

Zavoláte-li nám nebo napíšete, budu to právě já, kdo se vám bude věnovat. Jsem provozovatelem hradecké pobočky 2+2 a starám se o to, abyste byli spokojeni. Nebude-li se vám něco líbit, nebo budete mít námět na zlepšení naší práce či fungování školy, jsem otevřen vašim připomínkám.

Bc. Jitka Romančáková

Bc. Jitka Romančáková

lektor matematiky

Jsem v posledním ročníku magisterského studia se zaměřením na učitelství matematiky a tělesné výchovy pro střední školy. Doučování matematiky se pravidelně věnuji téměř tři roky. V současné době pracuji jako učitelka matematiky, tělesné výchovy a informatiky na základní škole. Na matematice mám ráda logické uvažování a možnost řešit úlohy různými postupy. Na práci v 2+2 škola matematiky mě baví různorodost studentů a jejich požadavků na 2+2.

Bc. Karel Pozůstal

Bc. Karel Pozůstal

lektor matematiky

Vystudoval jsem bakalářský obor Finanční management a pokračuji v navazujícím magisterském studiu informačního managementu. Na matematice se mi líbí, že se dokážu i přes kolikrát krkolomné a zdlouhavé výpočty dopracovat ke správným výsledkům. Mezi moje nejvíce oblíbené okruhy patří rovnice, nerovnice, matice a elementární geometrie.

Ať vás zajímá cokoli ohledně školy 2+2 (výuka, provoz atd. atd.) a máte pocit, že jste tyto informace na webu nenašli, nebo se vám prostě hledat nechtějí, směle do nás. 🙂 Žádný dotaz není hloupý a rádi vám vše zodpovíme. Nejčastěji obdržíte odpověď ještě ten samý den, kdy dotaz položíte, nejpozději však následující pracovní den.

×