Nový lektor matematiky a rozšíření hodin

Jak jsem uvedl v předchozím příspěvku, je škola 2+2 v Hradci Králové v pozici nováčka. To však nikoli přístupem nebo zkušenostmi, ale pouze z hlediska doby působení. Už za tak krátký čas se nám podařilo oslovit studenty a jejich rodiče a zaujmout je naší unikátní nabídkou. Rodiče oceňují otevřený přístup k nim, jasné informace poskytované o našich službách a cenových podmínkách už od samého počátku. Studentům se zase líbí individuální a přátelský přístup lektorů.

Naším cílem je mít pro vás otevřeno každý den několik hodin, abyste si mohli flexibilně vybrat termín lekce. Dosud jsme pro vás byli k dispozici v pondělí a ve čtvrtek, od příštího týdne bude “otevřeno” i v úterý. Není pak problém přehodit svojí hodinu z pravidelného dne na jiný.

A protože máme i zájemce o doučování matematiky v Hradci Králové mimo prostory učebny, bylo nasnadě rozšířit tým lektorů. Nově jsme přivítali Janu Rémišovou, která má aktuálně před státnicemi na královéhradecké univerzitě v oboru Matematika a historie se zaměřením na vzdělávání.

Jsem přesvědčen, že tuto pozitivní “změnu” oceníte, a pokud se s námi ještě neučíte, tak vám tato informace pomůže s rozhodováním. A máte-li nějaké další dotazy, neváhejte a volejte na 727 944 143, nebo pište na [email protected]

Ať vás zajímá cokoli ohledně školy 2+2 (výuka, provoz atd. atd.) a máte pocit, že jste tyto informace na webu nenašli, nebo se vám prostě hledat nechtějí, směle do nás. 🙂 Žádný dotaz není hloupý a rádi vám vše zodpovíme. Nejčastěji obdržíte odpověď ještě ten samý den, kdy dotaz položíte, nejpozději však následující pracovní den.

×